Budemspartners Danışmanlık

BUDEMS PARTNERS - DANIŞMANLIK

BUDEMS PARTNERS DANIŞMANLIK

BUDEMS PARTNERS - DANIŞMANLIK

GÖRÜŞ

Dr.Burhanettin DEMİRCİOĞLU

Emeklilik Sonrası Bağımlı Çalışma

MEMNUNİYET

Şansal BÜYÜKA
Bana kalsa aylarca emekli olamazdım. İşi ‘1’ numarasına, yani sevgili Burhanettin’e bıraktık. Eee ‘1’ numara olmak kolay mı? Teşekkürler tebrikler.
 
Ümit ZİLELİ
Bu dostluğun ve yardımların için en içten teşekkürlerimi sunuyorum gözlerinden öpüyorum.
 
Zeynep GÖĞÜŞ

Emeklilik fikrini sıcak bir duyguya dönüştüren Burhanettin Bey’e teşekkürler.

 
Erhan AKYILDIZ
(Rahmetle Anıyoruz)

Uygar bir çalışma ortamı güler yüzlü insanlar işte ‘BUDEMS’…

 
Erkan ÇELEBİ

Burhanettin bey ve Budems’ in titiz çalışmaları sonucunda hedefe ulaşmak kolay oluyor.

 
Oğuz TONGSİR

Bu işe başlarken inan ki inanmıyordum. Hatta işlemleri kendim yürütmeye kalksam hiç beceremezdim. 20 küsur yılı ben çalıştım. 20 Küsur günde sen bu işi çözümledin. Bugün sayende emekliyim.

 
Kenan YALIM
Seni seviyorum Klâs FM. Hayatımın sansını karşıma çıkarttığın için seni seviyorum Demircioğlu en zoru başardığın için… Sizi seviyorum güzel insanlar ‘Budems’ çatısı altında toplandığınız için..Tanrım bu insanlar beni emekli yaptı!
 
Süreyya SONER
Emekli olduğum şu günden itibaren sevgili Burhanettin Abim'e Hayatımı borçlu olduğumu hissediyorum.
 

Nevval SEVİNDİ 

Onun eliyle, hızlı bir şekilde emekli olmaktan çok memnunum.
 

Mustafa Hamdi GÜRTİN

Formalitenin bu kadar zahmetsiz tamamlandığına pek az şahit oldum...
 

Mine KÖNÜMAN

İşe ilk başladığımda emeklilik bana çok uzak hatta ulaşılamaz görünmüştü. Her şey için çok teşekkürler, umduğumdan kolay oldu.....
 

Erdem KALKAN

Bu ülkede alışık olmadığım bir olayla karşılaştım. Doğrusunu söylemek gerekirse yaklaşık otuz yıllık iş hayatımda verdiği sözü yerine zamanında getiren insanların hasretini çektim. Bu hasretin sona ermesi için emekli olmam gerekiyormuş.....

 

Ahmet Süha KOÇEL

Önce hiç ulaşılmazmış gibi gelen emekliliği hak ettiğimde dağ gibi geliyordu. Kısa sayılacak bir sürede işlemlerin tamamlanması gerçekten olağanüstü. Böyle bir hizmetin öncüsü olduğunuz için sizi kutluyor ve teşekkür ediyorum.

 

Ercüment GÜMRÜK   

Sayın Burhanettin DEMİRCİOĞLU, Karmaşık bürokratik sorunları çözümleyerek beklediğimden çok daha iyi koşullarda bir emeklilik sağladığınız için çok teşekkür ederim

 

Ahmet İzzet KARACA HİSARLI 

İlk emekli maaşımı aldığım gün olarak güzel duygular ve tatlı anılar canlandı. Beni bugüne getiren hiçbir sorun yaşatmayan Burhanettin Bey’e sonsuz teşekkürler.  

 

Yaşar KÖSTEKÇİ

Budems ve Sayın yetkilileri bir hukukçuya fiilen hakkını kullandırdılar. Ülke insanlarının sosyal haklarını elde etmesinde ve gelişmede Budems önemli bir çizgide ve niteliktedir....
 

Levent SONSUZ   

Türkiye’de emekli olmak da zor iş… Olanlar bilir! Ancak daha da zoru var ‘Emekli işlemlerini bitirebilmek’ Hele insan vakit fukarası olursa.Ancak ben bu zorluğu yaşamadığımı itiraf etmek isterim.Bir şirket tanıdım BUDEMS….. sonra bir dost tanıdım Burhanettin DEMİRCİOĞLU, Budems’ in sahibi yöneticisi.. Beni bir kuş hafifliği ile emekli ettiler. Çabucak ve sorunsuz. Şimdi artık başlangıcı mutlu bir emekliliğe adım attım. Teşekkürler 
 

Mehmet Hakan FAZLIOĞLU

Emeklilik olayımda çok sıkıntılarla karşılaştım çok uzun ve sıkıcı bir yoldu. Sizi tanıdıktan sonra hakkındaki kanaatim bu işi bitireceğinizdi ve size inandım ve sizde bu işi bitirdiniz. Teşekkür ederim bu işin profesörü bence sizsiniz....
 

Ş. Vecdi ŞİPAL

Düşüncelerimin çok ilerisinde yapılan bir hassas çalışma ile beni emekli etmiş bulunuyorsunuz. Fakat benim sizlerle ilişkim burada noktalanmayacak ve değişik alanlarda devam edecektir. Sizlere benim için harcamış olduğumuz değerli zamanınız ve çalışmalarınızdan dolayı teşekkürlerimi sunar sevgiler ve saygılar dilerim.
 

Özcan KANDEMİR BİLİR

Emeklilik benim için neredeyse bir düştü. Bürokrasi ile uğraşmaktan oldum olalı nefret ederim. Sayenizde emekliler kervanına katıldım. Pek çok kişinin ihtiyacı olan böyle bir alanı seçtiğiniz için sizi kutlarım.
 

Harun ŞENDOĞAN

Yıllarca hizmet ettiğim devletten hizmetim karşılığı emeklilik işlemlerimin yapılmasını talep ettiğimde tam bir kâbus ile karşılaştım. Ancak tavsiye üzerine geldiğim siz, işinizdeki profesyonelliğinizi göstererek emeklerimin karşılığı olan emekliliğimi elde etmemi sağladınız. Bu dönemi anlatmak,  ne yapacağını bilememenin verdiği sıkıntıyı bu sayfaya yazmak çok zor. Emeklilik işlemlerimi çok kısa sürede tamamlayıp bana emekliliğimi kazandırdığınız için size çok minnettarım. 
 

Sermet Şakir AKOĞUL

Ülkemizin tüm olumsuzlukları yanında sizler gibi pozitif düşünen profesyonel insanlarla bu vesileyle tanışmış olmak bana ihtiyarlık numarasının aldığım şu günden yeni yaşam enerjisi veriyor sizlere teşekkür ediyor ve tekrar görüşmek üzere diyorum.. 
 

Hüseyin Cenk AYGIT

Vermiş olduğunuz kusursuz hizmet ve göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve alaka için teşekkür eder; size ve kurumunuza başarılar ve mutluluklar dilerim. Saygılarımla
 

Bülent ASÖCAL

Bu hız Türkiye’de bir rekor. Allah Sağlık sıhhat ve çokça müşteri versin.Tekrar teşekkürler.
 

Semra BAYSAN

Sevgili Burhanettin Bey,
İlk andan itibaren kendinizden çok emin haliniz ile emeklilik işleminin kısa sürede halledileceğine emindim. Ancak bu kadar hızlı ve hatasız oluşu gerçekten çok etkileyici.
Siz bu işten hiç emekli olmayın. 
 

Tülin KOLUKISA

Bunca yıllık çalışma  yaşamında ,maddi manevi pek çok şeye sevindim. Ancak yaşamımın en büyük şanslarından birini, bugün ‘Budems ‘ ve çalışanlarıyla tanışmak olduğunu söyleyebilirim. Onlar sayesinde miktarı ne olursa olsun kazanılmış bir hak olan emeğimin sembolü emekli karneme  sahibim.Hepsini kucaklıyorum.


 

Emeklilik ile sorun mu yaşıyorsunuz?
Emeklilik ile ilgili çözmediğiniz tüm sorunların çözümü bizde
Sizde sorunsuzca emekli ettiğimiz binlerce kişinin arasına katılıp, emekliliğin tadını çıkarmaya başlayın.


BUDEMS'E
GELMEK
SİZE
ÇOK ŞEY
KAZANDIRACAKTIR.

 

   
BUDEMS PARTNERS - DANIŞMANLIK  

  BUDEMS PARTNERS DANIŞMANLIK
  Levent Mahallesi Çamlık Caddesi No 9 Levent / İstanbul
  Tel: +90 (212) 324 99 00 Pbx Fax: +90 (212) 324 99 02
  info@budems.com.tr

  2020© Tüm hakları saklıdır
  .